mgr Dorota Augustynowicz

Psychoterapeuta, Psycholog, Psycholog Transportu, Członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, Sekcji Naukowej Psychoterapii PTP oraz Sekcji Naukowej Terapii Rodzin PTP, certyfikowany trener umiejętności trenerskich „Train the Trainer”, Zaangażowany i energiczny trener motywujący pracowników, Manager zarządzania sobą w czasie i organizacją pracy, Auditor wewnętrzny oraz Pełnomocnik Systemów Zarządzania, w tym certyfikowany „Auditor Behavioralny”, Specjalista oraz trener szkolący ds. wdrażania Standardów Ochrony Małoletnich oraz Polityki Ochrony Dzieci przed krzywdzeniem w Placówkach Oświatowych (żłobki, przedszkola, szkoły).

mgr_inż._Dorota_Augustynowicz_
Img 1
Nazywam_się_Dorota_Augustynowicz

Nazywam się Dorota Augustynowicz. Jestem psychologiem oraz dyplomowanym psychoterapeutą pracującym głównie w nurcie psychodynamicznym. Nabyłam uprawnienia do prowadzenia psychoterapii pod nadzorem Superwizora Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Polskiego Towarzystwa Psychologicznego na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, na 4-letnim kierunku „Psychoterapia ze szczególnym uwzględnieniem aspektów klinicznych”. 

 

Dzięki studiom poznałam różnorodne narzędzia do pracy z Pacjentem, min. wykorzystywane w terapii Systemowej, CBT oraz Humanistycznej. W swojej pracy korzystam również z technik TSR. Pracuję zarówno z dorosłymi, dziećmi, jak i młodzieżą. 

Img 2
Jako_psychoterapeuta

JAKO PSYCHOTERAPEUTA pomagam swoim Pacjentom odnaleźć wewnętrzny spokój oraz drogę wyjścia z trudnych i kryzysowych sytuacji.

 

Pomagam poprawić jakość życia poprzez uświadomienie sobie działających mechanizmów obronnych, w lepszym radzeniu z emocjami, stresem, smutkiem, lękiem czy złością oraz tzw. sytuacjami bez wyjścia. Wspieram pacjentów w budowaniu pewności siebie i utrzymaniu relacji międzyludzkich oraz pomagam w zrozumieniu przebytych traum i trudnych relacji.

 

Uczestnictwo na Konferencjach naukowych, profesjonalne szkolenia zawodowe, a także regularna Superwizja, rozwijają i udoskonalają moje umiejętności, przyczyniając się do osiągnięcia celów terapeutycznych moich Pacjentów.

Moje doświadczenie kliniczne:

Img 4

Moja firma szkoleniowa

Bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu otworzyłam również firmę szkoleniową, której głównym celem jest indywidualne podejście do każdego człowieka. Posiadam wieloletnie doświadczenie audytorskie i trenerskie, jak również w prowadzeniu szkoleń rozwojowych, autoprezentacjach, wystąpieniach publicznych i innych.

 

Zajmuję się także indywidualnym rozwijaniem umiejętności interpersonalnych, poprzez szeroko rozumiane szkolenia i warsztaty rozwojowe. To co najważniejsze dla mnie jako terapeuty oraz trenera to zachowanie zasad etyki, pokora w kontakcie z drugim człowiekiem oraz ciągły rozwój w celu utrzymania kompetencji na jak najwyższym poziomie.

 

JAKO DOŚWIADCZONY I ZAANGAŻOWANY TRENER wspieram Klientów w lepszym poznaniu samego siebie, w odkrywaniu własnego wnętrza, w poszukiwaniu w nas zdolności i talentów. Pomagam przekraczać nieosiągalne dotychczas bariery, podnieść poczucie własnej wartości, zarządzać sobą w czasie, być organizatorem własnego życia, szybciej realizować wytyczone cele, znaleźć równowagę między życiem zawodowym a prywatnym, być ze sobą po prostu szczęśliwym.

Nasi Klienci

Każde szkolenie szyte jest na miarę i dostosowane do indywidualnych potrzeb KLIENTA!

 

Pracujemy między innymi dla:

  • Klientów indywidualnych z każdej branży 
  • Korporacji i mniejszych przedsiębiorstw
  • Szkół, Urzędów i innych instytucji
  • Branży Beauty i innych 
  • Pozostałych branż
Img 6

Kursy i Certyfikaty

Img 7

Zadzwoń:

+48 695 149 124

E-mail:

kontakt@pracowniadobregorozwoju.pl

Pełny kontakt